کسب و کار

انتخاب یک ساختار قانونی در کسب و کار چگونه انجام می شود؟ | قسمت دوم

همان‌طور که در قسمت اول این مقاله بیان کردیم، حتما باید به ساختار قانونی در کسب و کار خود توجه کنید. در قسمت اول مقاله به ساختار قانونی در کسب و کار اشاره کردیم، در قسمت دوم این مقاله برای شما توضیح می‌دهیم که چه ساختار قانونی در کسب و کار خود استفاده کنید، تا به موفقیت برسید.

چگونه از بین انواع ساختار قانونی در کسب و کار یکی را انتخاب کنیم؟

در حالی که همه‌ی این ساختارها گزینه‌های قابل قبولی دارند و دارای سودها و ضررهای خودشان هستند، شما باید چند ویژگی مربوط به آن را قبل از اینکه راه حل‌های قانونی ایده آل را پیدا کنید، در نظر بگیرید.

بعد از مدت زمانی ممکن است این فکر در ذهن شما باشد که بخواهید ساختار کسب وکار خودتان را تغییر بدهید، بنابراین شما باید از قبل پیش نیازهایی را آموزش ببینید تا کسب وکار شما تغییر کند.

نیازهای مالی

مالی - ساحتار مناسب - کسب و کار

برای اینکه یاد بگیرید تا کارهای مختلف را انجام دهید، امکان دارد برای شما کار خسته کننده‌ای باشد، اما لازم است که یاد بگیرید تا بتوانید از یک ساختار قانونی در کسب و کار استفاده کنید، همچنین یک کار را شروع کرده، و چگونه هدف‌های طولانی مدت شما با شرایط قانونی کشوری که در آن زندگی می کنید، هماهنگ است.

برای مبتدیان، هزینه‌های منحصر به فرد، پیچیدگی نگهداری اسناد و هزینه‌های اداری ممکن است برای استارتاپ زیاد باشد. شما باید ارزیابی کنید چه مقدار از این کارهای ضروری سرمایه شما را می‌تواند پوشش بدهد، و اگر شما خودتان توانایی این کار را ندارید، آیا لازم است یک حسابدار حرفه‌ای استخدام کنید، تا بتوانید کسب و کار خودتان را مدیریت کرده تا درآمد قابل قبولی داشته باشید.

به طور کلی، تمام شرکت‌ها جدا از تشریفات اداری و مدیریتی که دارند، بیشتر نیازمند به حمایت مالی هستند، برخلاف مالکیت فردی و شراکت، ۲ انتخاب عالی به شرکت‌های استارتاپ می دهند قبل از اینکه وارد دنیای شرکت بشوند به دنبال این هستند که کسب و کار خودشان به صورت آهسته رشد کند.

چنین انتخاب‌هایی در ارتباط با سیاست‌های بیمه است، که قصد دارد از سرمایه اولیه شما محافظت کند و اگر اتفاق‌های غیرمنتظره‌ای افتاد که شما ضررهایی را دیدید بتواند آن را پوشش بدهد، چه کالاهای ذهنی و چه کالاهای فیزیکی شما درخطر باشند.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید
روی آوردن غول های صنعت خوراکی به سرمایه گذاری در استارتاپ ها

تفکرات طولانی مدت

کسب وکار - رشد کسب و کار - ساختار قانونی

مهم نیست چقدر وسوسه‌انگیز و هیجان انگیز است. اینکه تمام انرژی و علاقه خودتان را به چیزی اختصاص می‌دهید که در حال حاضر در دست خودتان است تا آن را ایجاد کنید، هر شرکت موفقی می‌تواند از استراتژی تفکرات طولانی مدت خودش تشکر کند که برای رشد شرکت برنامه ریزی می‌کند.

در حالی که اکثر تصمیم‌های شما ممکن است توسط عواملی گرفته شود که به نظر جذاب می‌رسند و بیشترین حس را ایجاد می‌کنند، شما باید پایداری آینده کسب و کار خودتان و توان رشد آن را قبل از اینکه تصمیم بگیرید، ارزیابی کنید .

اگر کار خود را به تنهایی و یا با شریکی شروع کرده، و عمیقاً بر روی تفکرات خودتان سرمایه‌گذاری کردید، مفهوم شراکت مالکیت ممکن است امروزه جذاب نباشد، در حالی که امکان دارد مزیتی برای کسب و کار شما باشد، که امکان جایی در مسیر شکست بخورید وجود خواهد داشت.

در حالی که ممکن است سؤالاتی بعد از اینکه آن را انتقال دادید، در مورد کسب‌وکارتان وجود داشته باشد، که در حال حاضر امکان دارد در ذهن شما نباشد، عامل تعیین کننده دیگری وجود خواهد داشت که مسیر آینده کسب و کار شما را شکل می‌دهد، و این تصمیم به تنهایی می‌تواند بر روی آینده شراکت شما تأثیر بگذارد، سرمایه‌گذاری در کنار تمام موفقیت‌هایی که وجود دارد.

عامل تأثیرگذار دیگری که وجود داشته، پیش بینی شما از موفقیت سایر شرکت‌ها است. شما ممکن است وسوسه شوید راه‌های قانونی آنها را دنبال کنید و یا اصول آنها و یا شبیه به آن را برای سازمان داخلی خودتان به کار ببرید. در حالی که این یک عاملی منطقی است که می‌توانید بر روی آن حساب کنید،  مخصوصاً زمانی که می‌خواهید تصمیم آخر را بگیرید، باید از تصمیم گیری‌ها دور باشد.

چیزی که در گذشته برای پیشینیان شما و رقیبان شما کار می‌کرد، امکان دارد راه حل قابل قبولی برای کسب و کار شما نباشد، و شما باید این احتمال را ارزیابی کنید که به صورت موفقیت های آنها با هدف‌های شما متضاد هستند، بدون اینکه اجازه بدهید بر روی قضاوت شما تأثیر بگذارد. بنابراین برای اینکه به موفقیت برسید، انتخاب ساختار قانونی در کسب و کار شما امری ضروری است.

سطح انعطاف پذیری

ساختار قانونی در کسب و کار

در هر کسب و کاری ویژگی است که نادیده گرفته خواهد شد. انعطاف‌پذیری کسب و کار شما لازم است از قبل توسط پیش بینی شما تعریف شود، آزادی‌های قانونی و همچنین نیازهایی که شریک شما دارد، اگرچه اکثر قوانین و مقررات کار شما به صورت واضح در فرم قرار داد ارائه می شود، مطمئناً یک سری قوانین نانوشته خواهد بود، که باید قبل از اینکه کسب و کار خودتان را شروع کنید، آن را در نظر بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید
کسب و کار دانشجویی برای کسانی که به فریلنسینگ علاقه دارند

یک مالک سفت و سخت معمولاً کمتر اجازه رشد و پیشرفت را می‌دهد، از طرف دیگر اگر سازمانی خیلی شل و باز باشد، می‌تواند کسب و کار شما را در معرض خطر قرار دهد.در شرایط شراکت، ضروری است که در قرارداد شراکت قوانین خود و شریکتان، مسئولیت های شریکی و شخصی، اختیار و انتظارات را مطرح کنید. چنین سندی جدا از سرمایه گذاری های شما باید شامل همه اطلاعات باشد. نه تنها شرایط مالی، ایده‌ها، فرصت‌های کسب و کار، ارتباطات، تلاش‌ها و غیره را در نظر بگیرید.

وظایف روزانه باید به صورت واضح ایجاد شوند، تمام شرایط احتمالی و مشکلاتی که ممکن است در آینده اتفاق بیافتد، باید از قبل در نظر گرفته شود. چه اتفاقی ممکن است برای کسب و کار شما به وجود بیاید، تا شریک شما تصمیم بگیرد که سودهای دیگر را دنبال کند، توانایی خودتان را از دست بدهید یا فوت کنید؟ چگونه شما می توانید درگیری های احتمالی، خطرهای شهرت و ارتباطات مشتریان را اداره و مورد بررسی قرار دهید؟

تمام این سؤالات سطح انعطاف پذیری شرکت شما را تعیین خواهد کرد، و همچنین می‌تواند توان رشد آن را از ابتدای نقطه شروع آن مشخص کند.

گزینه های مالیاتی

رشد کسب و کار - ساحتار برای کسب و کار

همان‌طور که شما تا به اینجا در هرکدام از ساختار قانونی در کسب و کار به صورت خلاصه مشاهده کردید، هر کدام از آنها یک سیستم مالیاتی متفاوتی را پیشنهاد می‌دهد، که یک عامل مهم دیگر در کسب و کار شما است. همچنین تعیین می‌کند که چگونه کار شما می‌تواند رشد کرده و سودآور باشد.

در حالی که شما ممکن است کار را با مالکیت فردی خودتان و یا با یک شریک ساده شروع کنید، از نگرانی‌هایی که در ارتباط با مالیات اضافه است دور هستید. شما باید بر روی مسیر آینده کاری کسب و کار خودتان فکر کنید و ببینید چقدر از مسیری که دوست دارید در آینده به آن برسید دور بوده‌اید، که آیا واجد شرایط برای شرکت سی هستید یا نه، و به چه چیزی نیاز دارید که از این گزینه مطمئن باشید.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید
۱۰مهارت لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی (قسمت اول)

گزینه‌های بسیاری وجود دارد که می‌توانید از مالیات اضافی و ضررهای غیرضروری در فرم مالیات‌های فدرال جلوگیری کنید. شما باید به دقت نقشه‌های درازمدت و گزینه های ذخیره شرکت خودتان را مشخص کرده، همچنین رشد خودتان را تحت نظر بگیرید. که در این صورت می‌توانید از سرمایه اولیه خودتان، دارایی های شخصی و همچنین درآمدهای آینده خودتان محافظت کنید.

به دقت نقشه‌های درازمدت و گزینه‌های ذخیره شرکت خودتان را مشخص کنید. در این صورت توانایی محافظت از دارایی‌ها و درآمد خودتان را خواهید داشت.

مسئولیت

ساختار قانونی در کسب و کار

اگر کسب و کار شما ابزارهای پرهزینه، مراحل پیچیده دارد، و حتی بر سلامت دیگران تاثیر می‌گذارد، کسب و کار شما نه تنها در معرض خطرات قانونی است بلکه در معرض خطراتی چون طرف تصادفات، خسارت، به خطر انداختن شهرت خواهد بود و در آخر، مالکیت شخصی خودتان را از دست  خواهید داد، که نمی‌توانید ضررهای خودتان را پوشش دهید.

این موارد اصول منطقی پشت هر تصمیم گیری است، شما و شریک‌تان دوست دارید که تمام تلاش خودتان را بکنید تا از این کار جلوگیری شود، و یا حداقل مسئولیت‌های فردی را محدود کنید.

در زمینه یک موضوع قانونی، ضرر یا بدهی، دارایی و اموال شخصی شما توسط قانون محافظت می‌شوند، که یک عامل مهم برای کسب‌وکارهای با ریسک بالا است، هم‌چنین آنهایی که ضررهای زیادی را می‌کنند در حالی که بر روی قراردادهای بزرگ کار خواهند کرد.

نتیجه

اکثر این تصمیم‌های سخت تحت تأثیر زمینه کاری شما است، حتی بهترین و موفق‌ترین شغل‌ها هم می‌توانند به‌عنوان یک استراتژی ضد گلوله تا موفقیت شما را تضمین کنند، استفاده شوند.

حتی بزرگ‌ترین ها در دنیای کسب و کار مدرن مثل گوگل ممکن است یک شروع بدی داشته باشند. جایی در خوابگاه و در زیرزمین پشت یک سری کامپیوترهای گیرکرده، اما یک ایده درخشان دارد. تصمیم گیری‌ها و کارهای زیادی باید انجام بشود تا از رویاها و خلاقیت آن‌ها پشتیبانی کند.

اگر چیزی است که شما می‌توانید از موفقیت آنها یاد بگیرید، این خواهد بود که شما باید آرزوهای خودتان را کنار بگذارید و راه آنها را دنبال کنید، اما مسیر خودتان را ایجاد کرده، که شامل هر چیز ضروری است. مانند ساختار قانونی در کسب و کار شما، که به شما این امکان را می‌دهد تلاش کنید تا به رویاهای خودتان برسید و موفق شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا