کسب و کار

توسعه فروشگاه اینترنتی به کمک سایت‌های برون سپاری – قسمت اول

برای توسعه فروشگاه اینترنتی راه‌های بسیاری وجود دارد یکی از راه‌های برون سپاری کارهاست. در این روش شما بخشی از کارهای خود را به افراد با تجربه می‌سپارید تا به بهترین شکل، آن کار را انجام دهند. در صورتی که می‌خواهید با این روش آشنا شود با نیک پرداخت همراه شوید.

می‌توان گفت خیلی از افراد در فکر ایجاد یک کسب و کار مناسب برای خودشان هستند. حال این کسب و کار می‌تواند در هر زمینه‌ای باشد و نوع آن فرقی ندارد. اما مهمترین نکته اینجاست که در این راه صد در صد موفق شوند و شکست نخورند. از آنجایی که امروزه فروشگاه‌های اینترنتی و خرید کردن از آن‌ها با استقبال زیادی روبه‌رو شده است، برخی در فکر راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی خود و توسعه آن هستند. شاید شما هم جزء این افراد باشید و قصد دارید تا صاحب یک فروشگاه اینترنتی موفق شوید. باید بدانید که این کار و توسعه فروشگاه شما، مستلزم تحقیق و مطالعه سایت‌های برون سپاری در حوزه بازاریابی است. اگر می‌خواهید با یک برنامه‌ریزی قوی و با آگاهی تمام، کسب و کار خود را شروع کنید، این مطلب نیک پرداخت کمک زیادی به شما می‌کند.

در کسب و کارتان از افراد متخصص کمک بگیرید

به احتمال زیاد، شما هم مانند دیگر کارآفرینان برای شروع یک کسب و کار جدید، مایلید هر راهی را پیش بگیرید و کارهای زیادی انجام دهید تا کار با رشد و توسعه روبه‌رو شود. اما باید بدانید که در دنیای امروز هیچ کاری بدون کمک دیگران به خوبی پیش نمی‌رود و حتی موفق نخواهید شد. زمانی‌ که به تنهایی فعالیت می‌کنید، ممکن است برخی از کارهایی که انجام می‌دهید اشتباه باشد و باعث شود شکست بخورید، که این اصلا خوشایند نیست.

کسب و کار - کسب و کار موفق - سایت برون سپاری

این امر نیز بدیهی است که هیچ شخصی نمی‌تواند در تمام زمینه‌های کاری تخصص کامل داشته باشد. بنابراین زمانی که خودتان خودسرانه مطالب جدیدی را یاد می‌گیرید و از علایق خود استفاده می‌کنید تا فروشگاه شما به عملکرد بهتری برسد، طبیعی است که شکست بخورید. می‌توان گفت همه ما چنین چیزی را تجربه کردیم.

اهمیت برون سپاری در کسب و کار

به این نکته توجه کنید که در زمینه کاری، باید به برون سپاری فکر کنیم تا کارها سریع‌تر و راحت‌تر انجام گیرند. اگر کار شما توسط شخص دیگری که تجربه و تخصص کامل دارد انجام شود، زندگی برای شما راحت‌تر خواهد شد (مخصوصا زمانی که آن‌ها در زمینه کاری شما متخصص و موفق هستند). در هر صورت، بسیاری از کارآفرینان فکر می‌کنند که برون سپاری به دلیل هزینه‌های زیادی که دارد برای آن‌ها امکان‌پذیر نیست.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید
معرفی ۱۱ اپلیکیشن برنامه‌ریزی کننده ملاقات طلایی

اگر شرایط و توانایی پرداخت حقوق کارمندی را دارید، توصیه می‌کنیم حتما‌ از افراد متخصص برای کسب و کار خودتان کمک بگیرید. اگر افراد تجربه کافی برای انجام امور در کسب و کار شما را نداشته باشند، نباید به آن‌ها اعتماد کنید. به‌طور حتم، شغل شما برایتان اهیمت زیادی دارد و نمی‌خواهید کسی به آن ضربه بزند. به هیچ ‌وجه نباید تلاش‌های شما برای کسب و کارتان با کاربلد نبودن و اشتباه افراد بی‌تجربه از بین برود.

لیستی از سایت‌های برون سپاری بازاریابی

زمان آن رسیده تا با سایت‌هایی که به توسعه کسب و کار شما کمک می‌کنند آشنا شوید. ما لیستی از چند سایت برون سپاری بازاریابی را برای شما فراهم کردیم که می‌تواند خدمات شما را توسعه دهد. از این سایت‌ها می‌توانید برای برون سپاری کارهای خودتان استفاده کنید. این امر سبب شده تا با خیالی راحت و بدون دغدغه به کارهای دیگر خود برسید. شما می‌توانید امور کسب و کار خود را به متخصصین بسپارید تا آن‌ها کارهایتان را به خوبی انجام دهند. این کار، علاوه بر این‌که سبب صرفه‌جویی در وقت و همچنین وارد نشدن فشار کاری بر روی شما می‌شود، شرایطی فراهم می‌کند تا به مهارت‌های دیگری که دارید فکر کنید و در صدد موفقیت کسب و کارتان باشید.

با تمام توضیحاتی که تا اینجای مطلب گفتیم، پیشنهاد می‌کنیم سایت‌هایی را که در ادامه برایتان معرفی کردیم را به خوبی مطالعه کنید تا بتوانید یک روش درست برای برون سپاری بازاریابی و توسعه خدمات فروشگاه اینترنتی خود داشته باشید و رو به رو شدن با شکست را به حداقل برسانید. این سایت‌ها عبارتند از:

۱. Storetasker

Storetasker ریسک پایین و مزیت‌های بسیاری دارد. این سایت هر عیب‌یابی و تغییرات کوچکی را که لازم است برای Shopify کردن فروشگاه شما انجام شود، به خوبی می‌داند. به جای این‌که برای خدماتی چون Upwork و Fivver فریلنسر استخدام کنید، باید زمانی را صرف کنید تا مردم به ارزیابی کیفیت کالاهای شما بپردازند و از این‌که کالاهای شما قابل اعتماد هستند اطمینان پیدا کنند، Storetasker  به شما این اطمینان را می‌دهد تا با خیالی راحت از این سایت استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید
خانم ها! زمان مدیریت زنان برای کنترل کسب و کار فرا رسیده است

Storetasker - سایت برون سپاری - توسعه فروشگاه - توسعه کسب و کار

اگر به شخصی نیاز دارید تا کارهایی مانند فروشگاه، ترفندهایی برای موضوع، توصیه‌ای برای برنامه‌ها، فرمت درست عکس‌ها، کارکرد دکمه‌ها را به روشی که شما دوست دارید یا کارهای کوچک دیگری را برای شما انجام بدهد. Storetasker متخصصانی دارد که می‌توانند به شما کمک کند تا این مشکلات را حل کنید. برای این‌که این کارها را انجام بدهند برای هر ساعت حدود ۶۵ دلار دریافت می‌کنند. از این رو می‌توانید برای بهتر شدن کارتان تمرکز کنید و اجازه دهید متخصصان این کارها را برای شما انجام دهند.

بهترین بخش استفاده از خدمات Storetasker این است که نیاز نیست برای ارزیابی کردن فریلنسرها نگران باشید. همچنین برای پرداخت کردن هزینه‌ها مشکلی ندارید و همان‌طور که می‌خواهید و درست است کارها را انجام خواهید داد.  متخصصان Storetasker پروژه‌هایی را قبول می‌کنند که توانایی انجام آن را دارند. آن‌ها هزینه‌ای را که برای این کار پیش‌بینی شده است به شما پیشنهاد و کار را سر وقت به شما تحویل می‌دهند. اگر کارها به روشی که دوست داشتید انجام نشد، آن‌ها تضمین می‌دهند که پول به شما به طور کامل برگردانده شود. اگر دوست دارید فروشگاه شما ریسک پایین، مزیت بالا و Shopify داشته باشد، کارها را به این صورت انجام دهید.

۲. Growth Geeks

هر شخصی نمی‌تواند به عنوان بازاریاب باشد. بازاریابی ویژگی‌های زیاد و متفاوتی دارد که می‌توانید آن را یاد بگیرید. برای این کار Growth Greek راه نجات شما و حلال مشکلتان است. آن‌ها بازاریاب دارند، شما مجبور نیستید که بازاریاب باشید. اگر از خدمات Growth Greek استفاده کنید می‌توانید برون سپاری بخشی یا تمام استراتژی بازاریابی خود را انجام دهید و به آن‌ها اجازه دهید که بازاریابی جادویی خودشان را انجام دهند.

آن‌ها برای رشد کارتان به شما مدیریت رسانه‌های اجتماعی، استراتژی‌های راه‌اندازی، نوشتن مطالب وبلاگ، مدیریت تبلیغات فیس بوک، ویدیوهای اطلاعاتی انیمیشنی و تعداد زیادی خدمات بازاریابی دیگر را پیشنهاد می‌دهند. مانند Storetasker، آن‌ها فریلنسرهای خود را ارزیابی کرده‌اند، در این صورت شما مجبور نیستید که این کار را انجام بدهید و همچنین قیمت‌ها را از پیش تعیین کردند و تضمین می‌کنند که پول را به صورت کامل به شما بر می‌گردانند.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید
راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام - قسمت سوم

اگر فکر می‌کنید فروشگاه شما می‌تواند از برون سپاری و استراتژی‌های بازاریابی سودی داشته باشد، بهGrowth Greek مراجعه کنید و پیشنهادهایی را که آنها می دهند بررسی کنید.

۳. Canupy

Canupy قادر است تا شبکه های اجتماعی شما را کپی کند. این سایت برای این که ارتباط با مشتریان خود را پوشش دهد، از روشی جامع و کاربردی استفاده می‌کند. اگر شبکه‌های اجتماعی در لیست بلند بالای شما هستند، افراد درCanupy می‌توانند به شما کمک کنند. روش‌های درست و غلط زیادی برای بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی وجود دارد، در Canupy آن‌ها به شما روش درست را یاد می‌دهند.

توسعه فروشگاه اینترنتی سایت برون سپاری

افراد در Canupy می‌توانند بازاریابی را از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام دهند. روزانه مطالبی را برای چنل‌های شما، در کنار مطالب وبلاگ هفتگی، تیترهای هفتگی روزنامه‌ها و اینستاگرام فراهم خواهند کرد که روش جدیدی از بازاریابی را انجام می‌دهند تا فالورهای شما خرید کنند.

همراه با Canupy می‌توانید بر روی اهداف بزرگ خود تمرکز کنید. بر روی جزئیات مهمی چون مهندسی محتوا و رشد شبکه‌های اجتماعی مدیریت داشته باشید. آن‌ها درک می‌کنند که شما در حال انجام کارهای دیگری هستید. شما باید کارهای خود را خوب انجام دهید. برای Canupy  اجازه مدیریت زیرساخت‌ها را فراهم آورید، به این ترتیب می‌توانید به نتایج خوبی برسید.

۴. iWriter

منبع عالی دیگری که وجود دارد تا برون سپاری محتوای نوشتاری شما انجام شود iWriter است. آن‌ها تخصص دارند که هرگونه محتوای نوشتاری مثل مقاله‌ها، مطلب‌های وبلاگ، مطالب مطبوعات، کتاب‌های صوتی، کتاب‌های Kindle، نظرات آمازون، مقدمات نامه‌نویسی و چیزهای بیشتر دیگری را تولید کنند. اگر دنبال خدماتی قابل اعتماد هستید تا به شما کمک کند محتوایی مناسب برای سایت خود تولید کنید، نویسنده‌های iWriter آماده هستند تا هر پروژه‌ای را انجام دهند.

آن‌ها قیمت‌های پروژه‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنند، به این ترتیب می‌توانید کیفیت مطلوبی از محتوا را با قیمت مناسب به دست بیاورید، در صورتی‌که از عملکرد نویسنده‌ها راضی نباشید، مختارید تا آن را قبول نکنید. با استفاده از iWriter می‌توانید برون سپاری محتوای پروژه‌های خود را انجام بدهید و به صورت حرفه‌ای و با هزینه مقرون به صرفه، فریلنسرهایی را که مشتاق هستند انتخاب کنید تا کارهای شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا