سفر

فعالیت های رایگان زمستانی برای اعضای خانواده

در روزهای کوتاه و سرد زمستانی که ماندن در خانه و تماشای سریال از یک ماجراجویی خانوادگی راحت‌تر است، پدر‌ و مادر نمونه ماندن، کار سختی است. اما تعداد زیادی فعالیت های رایگان زمستانی برای کودکان وجود دارد که آن‌ها را از خانه بیرون می‌کشاند و هیچ هزینه‌‌ای هم نخواهد داشت.

قدم اول برای شروع فعالیت های رایگان زمستانی ، پیدا کردن انگیزه است. کارا ولمن، موسس وبسایت «Moms Gone Outdoor»، فرزندان خود را با لوازم مفرح زمستانی به هیجان می‌آورد. او می‌گوید: «همیشه انواع لباس‌های چند لایه زمستانی که طرح حیوان دارند، فرزندانش را مشتاق بیرون رفتن می‌کند.»

و او برای مادرها می‌گوید: «بزرگترین انگیزه من این است که می‌دانم همیشه وقتی به خانه بر می‌گردم خوشحال‌تر خواهم بود.»

فعالیت‌ های رایگان زمستانی به زمستان شما شادیِ بدون هزینه می‌آورند. در ادامه به چند نمونه از این فعالیت های رایگان زمستانی اشاره می‌کنیم با نیک پرداخت همراه باشید.

به پیاده‌روی روزانه بروید

پیاده‌روی روزانه روال عادی خانواده لین سومرمن، موسس وبسایت مالی شخصی «The Wiser Miser» است. سومرمن، همسرش و کودک خردسال آن‌ها پیاده‌روی صبحگاهی و شبانه در زمستان را تبدیل به نوعی رسم کرده‌اند. او می‌گوید: «توقعی به وجود آمده که این کاری است که ما باید در این ساعات روز انجام دهیم.» او در ادامه می‌گوید که این عادت به قدری به آن‌ها انگیزه می‌دهد که بعد از صبحانه دخترش معمولا سمت در می‌رود و فریاد می‌زند: «برویم، برویم». سگ خانواده سومرمن نیز به آن‌ها برای پیاده‌روی انگیزه می‌دهد. حیوانات خانگی نیازهای خودشان را دارند، حتی اگر بیرون یخبندان باشد.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید
معرفی شهر باستانی هاتوسا پایتخت امپراتوری هیتی در ترکیه

فعالیت های رایگان زمستانی برای کودکان

برف بازی کنید

هیچ چیز به اندازه راه رفتن در برف بچه‌ها (و بزرگ ترها) را از پا در نمی‌آورد. سومرمن و خانواده‌اش که در شهر مین در پرتلند زندگی می کنند از راه رفتن در برف لذت می‌برند. او می‌گوید: «انگار فقط دارید قدم می‌زنید ولی در حقیقت کار چالش برانگیزی انجام می دهید.» این روش بسیار خوبی برای بیرون‌ریزی انرژی ذخیره شده از خانه‌ماندن است. معمولا استفاده از زمین‌های کشاورزی و زمین‌های گلف را برای اسکی بازهای صحرایی و کسانی که می‌خواهند پیاده‌روی در برف را تجربه کنند آزاد می‌گذارند.

اگر نمی‌خواهید کفش مخصوص پیاده‌روی در برف بخرید، از بوت‌های عادی استفاده کنید و به گردش بروید. این روش ولمن برای سپری‌کردن اوقاتی خوش، به همراه خانواده‌اش است. او ماجراجویی در پارک‌های نزدیک خانه را پیشنهاد می‌دهد.

و البته سنت‌های زمستانی را فراموش نکنید: ساخت آدم‌برفی، فرشته‌برفی و اسکیت روی یخ و سورتمه‌بازی. سومرمن می‌گوید : «هر کجا که برف باشد می‌توانید سورتمه‌بازی کنید. این سرگرمی بسیار مفرحی برای تمام سنین و بسیار به‌صرفه است.»

بیشتر بخوانید: ۱۵ تفریح رایگان یا ارزان برای گذراندن اوقات فراغت

فعالیت های رایگان زمستانی را پیدا کنید

خاموش کردن تلویزیون و ترک‌ کردن خانه حتی در روزهایی که بازی در خارج از خانه مطبوع نیست، باز هم می‌تواند باعث تقویت روحیه شود. برای مثال، سومرمن و خانواده اش از فعالیت‌های مناسب کودکان که کتابخانه‌ی محلی آن‌ها برگزار می‌کند استفاده می‌کنند. او برای آن‌که از این رویداد‌های اجتماعی باخبر شود، اخبار کتابخانه را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می کند و اخبار شهر را نیز پیگیری می‌کند. او هم‌چنین در گروه‌های فیس‌بوک مخصوص والدین منطقه‌ خود فعالیت می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید
همه چیز درباره سفر به ارمنستان

خانواده‌ی سومرمن به رانندگی در شهر و تحسین نورپردازی‌های مخصوص تعطیلات علاقه دارند. آن‌ها به خانه‌ی دوستان خود سر می‌زنند تا با آن‌ها بازی کنند و کنار یکدیگر شکلات داغ بنوشند.

او می‌گوید: «این کار ما را از خانه بیرون می‌کشاند و این فصل تاریک و طولانی به خصوص در نیوانگلند را شاد و دلچسب می‌کند.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا