دورکاری

چگونه از اینترنت کسب درآمد کنیم؟

اگر به دنبال کار فریلنس و دورکاری هستید باید راه درست کسب درآمد را پیدا کنید. مطمئنا از خود می‌پرسید چگونه از اینترنت کسب درآمد کنیم. خب راه‌های مختلفی برای این سوال وجود دارد. در نیک‌ پرداخت به چند نمونه اشاره کردیم. اما حالا به چند نکته در این باره اشاره‌ای خواهیم داشت.

اگر به صورت بین‌المللی فعالیت دوکاری داشته باشید، مطمئنا شانس بیشتری خواهید داشت. در داخل کشور می‌توانید با قیمت‌های مختلف پروژه‌های مختلف را کسب کنید ولی مطمئنا اینجا رقابت بالا است، اما اگر دسترسی و توانایی فعالیت بین‌المللی را داشته باشید، رقابت آسان‌تر است. می‌توانید هزینه کمتری را به خاطر تفاوت ارزی دریافت کنید و پروژه برای شما خواهد بود.

البته باید توانایی لازم را داشته باشید. باید در رزومه و درخواست خود این توانایی مشاهده شود و کارفرما توانایی شما را بخواهد. اما قبل از اینکه وارد عمل شوید و یک پروژه را قبول کنید. کمی محاسبه کنید. چقدر زمان می‌برد تا این پروژه تکمیل شود. پس باید ساعتی چقدر از کارفرما دریافت کنم؟

بیشتر بخوانید: چگونه پروژه دورکاری در داخل یا خارج کشور پیدا کنیم؟

چگونه از اینترنت کسب درآمد کنیم

اگر استعداد و توانایی شما کمیاب است، مطمئنا می‌توانید با درصد بالاتری کار کنید، اما همچنان نیاز است که خود را خود به کارفرما معرفی کنید. همچنین یک انتظار منطقی از میزان درآمد خود داشته باشید. درآمدها شاید آنقدر که فکر می‌کنید بالا نباشد و یک سری افراد با تخصص بالا شاید حقوق معمولی دریافت کنند.

حالا کمی بیشتر درک کردیم که چگونه از اینترنت کسب درآمد کنیم. مسئله بعدی هزینه‌های اضافی است. یک سری بنگاه‌های کاری به خاطر پیدا کردن کار برای شما، درصدی از حقوق را دریافت خواهند کرد. مطمئن شوید که از میزان کمیسیون این بنگاه اطلاع دارید. این کمیسیون را به میزان درآمد خود اضافه کنید.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید
توسعه فروشگاه اینترنتی به کمک سایت های برون سپاری – قسمت دوم

اگر مشتری شما درخواست کرد که پول را خارج از سایت بنگاه پرداخت کند قبول نکنید. البته اگر با آن‌ها آشنایی دارید مشکلی نیست. اما اگر آشنایی ندارید، پرداخت از طریق سایت راحتی و امنیت بیشتری دارد. اینگونه کاملا پول خود را دریافت می‌کنید. اگر خارج از سایت پرداخت داشته باشید، ممکن است از ادامه کار در این بنگاه بن (ممنوع) شوید و این برای ادامه فعالیت شما خوب نخواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا